2023/24 I. félév
KERÜLETI VERSMONDÓ VERSENY
I. Füzesi Marcell 1.a
II. Mészáros Dávid 2.a
III. Bitskey Anna 3.b
Felkészítő tanár: Varga Tünde, Durucz Béláné, Vida Mónika
REFORMÁTUS ISKOLÁK XX. JUBILEUMI ORSZÁGOS TALÁLKOZÓJA
Meseíró
Arany minősítés – Czabula Dominik 3.a
Arany minősítés – Hajnal Krisztina 8.a
Bronz minősítés – Balás Lili 6.a
Mesemondó
Arany minősítés – Szebedinszki Bence Mihály 4.b
Felkészítő tanár: Pintér Marianne, Majorné Deák Judit, Skrlyik-Hammer Gabriella, Holové Zsuzsa
ORSZÁGOS ONLINE REFORMÁTUS HITTAN VERSENY
VI. Petrovics Ádám Zoltán 3.a, Veres-Regenbach Ádám 3.a
VII. Koletár Vince Dávid 4.a , Szász Dávid 4.a
Felkészítő tanár: Rösnerné Telepóczki Márta
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY – régiói
IV. helyezés:
Hajnal Krisztina 8.a
Fekete Balázs 8.a
Siklodi Balázs 8.a
Kiskovács Bence 8.a
Felkészítő tanár: Majorné Deák Judit
ANGOL NYELVŰ SZÁMÍTÓGÉPES BARANGOLÓ VERSENY
Ezüst minősítés:
Al-Eid Olívia 7.b
D’Sylva Tóth Vénusz 7.a
Oroskovics Bianka 7.a
Felkészítő tanár: Gabos Renáta
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY
XI. helyezés:
Nemeskéri-Kutlán Anikó 7.b
Bizony Hanna 7.b
Baranyi Anna 7.b
Holpár Júlia 7.b
XIII. helyezés:
Megyesy Lili 6.a
Molnár Regina 6.a
Koponyás Vincze 6.a
Szabó-Török Ferenc 6.a
XIX. helyezés:
Szőlőssi Boglárka 8.b
Sáfrán Boglárka 8.b
Kovács Villő 8.b
Biczó Flóra 8.b
Felkészítő tanár: Holové Zsuzsa, Majorné Deák Judit
BOLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENY
Területi VI.
Fekete Balázs 8.a
Hajnal Krisztina 8.a
Rösner Vilmos 8.a
Kiskovács Bence 8.a
Felkészítő tanár: Czellahóné Viola Ágnes
28. ORSZÁGOS REFORMÁTUS ZSOLTÁRÉNEKLŐ VERSENY
Arany minősítés – Erdélyi Kristóf 2.a , Billinger András Döme 2.a
Ezüst minősítés – Németh Nina 2.b
Arany minősítés, I. helyezett – Gulyás Zoé Lara 3.b
Ezüst minősítés – Kiss Franciska
Bronz minősítés – Szebedinszky Bence Mihály 4.b, Szölősi Bálint 4.b
Arany minősítés – Csabai-Takács Csenge 5.a, Vanya Lívia Hanna 5.a
Arany minősítés – Vendégh Hanna 5.b
Arany minősítés, I. helyezett – Leszkó Barnabás Tibor 8.a
Felkészítő tanár: Széplaki Márta, Temesvári Mónika, Vida Mónika
KÜLSŐ-PESTI TANKERÜLETI ANGOL NYELVI VERSENY
Ezüst minősítés – Topa Barnabás András 7.a
Ezüst minősítés – Baranyi Anna 7.b
III. helyezett – Kovács Villő 7.b
Felkészítő tanár: Gabos Renáta, Darócziné Kozma Judit
2022/2023 második félév tanulmányi versenyeredmények
2022/2023 második félév sport versenyeredmények
2022/2023 első félév tanulmányi versenyeredmények
2022/2023 első félév sport versenyeredmények
2021/2022 második félév tanulmányi versenyeredmények
2021/2022 második félév sport versenyeredmények
2021/2022 első félév tanulmányi versenyeredmények