2023/24-es tanév – első félév

1aOsztályfőnök: Berta Viktória
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatTestnevelésMatematikaMatematikaTestnevelés
2. óra
9:00 – 9:45
MatematikaMagyar nyelvMagyar nyelvMagyar nyelvTestnevelés
3. óra
10:00 – 10:45
IrodalomIrodalomIrodalomIrodalomMatematika
4. óra
11:00 – 11:45
Vizuális kultúraÉnek-zeneNéptáncTestnevelésÉnek-zene
5. óra
11:55 – 12:40
Vizuális kultúraHittankatolikus
Hittanreformátus
Technika és tervezésHittankatolikus
Hittanreformátus
Napközi
6. óra
12:55 – 1:40
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
1bOsztályfőnök: Édesné Pál Edina
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatMatematikaMatematikaMatematikaÉnek-zene
2. óra
9:00 – 9:45
MatematikaIrodalomIrodalomMagyar nyelvTestnevelés
3. óra
10:00 – 10:45
IrodalomNéptáncMagyar nyelvTestnevelésTestnevelés
4. óra
11:00 – 11:45
Vizuális kultúraTechnika és tervezésÉnek-zeneIrodalomMagyar nyelv
5. óra
11:55 – 12:40
Vizuális kultúraHittankatolikus
Hittanreformátus
TestnevelésHittankatolikus
Hittanreformátus
Napközi
6. óra
12:55 – 1:40
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
2aOsztályfőnök: Durucz Béláné
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatMatematikaMatematikaIrodalomTestnevelés
2. óra
9:00 – 9:45
MatematikaEgyházi énekTestnevelésMagyar nyelvIrodalom
3. óra
10:00 – 10:45
IrodalomIrodalomMagyar nyelvÉnek-zeneMatematika
4. óra
11:00 – 11:45
Magyar nyelvHittankatolikus
Hittanreformátus
Vizuális kultúraTestnevelésÉnek-zene
5. óra
11:55 – 12:40
TestnevelésNéptáncVizuális kultúraNapköziTechnika és tervezés
6. óra
12:55 – 1:40
Hittankatolikus
Hittanreformátus
NapköziNapköziNapköziNapközi
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
2bOsztályfőnök: Nagy-Lukács Katalin
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatMatematikaIrodalomMatematikaMatematika
2. óra
9:00 – 9:45
MatematikaIrodalomMagyar nyelvIrodalomTestnevelés
3. óra
10:00 – 10:45
Magyar nyelvTestnevelésVizuális kultúraMagyar nyelvÉnek-zene
4. óra
11:00 – 11:45
Ének-zeneHittankatolikusHittanreformátus
Vizuális kultúraTestnevelésIrodalom
5. óra
11:55 – 12:40
TestnevelésNapköziNéptáncTechnika és tervezésNapközi
6. óra
12:55 – 1:40
HittankatolikusHittanreformátus
NapköziNapköziNapköziNapközi
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
3aOsztályfőnök: Pintér Marianne
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatMatematikaMatematikaIrodalomMatematika
2. óra
9:00 – 9:45
TestnevelésHittankatolikus
Hittanreformátus
IrodalomHittankatolikus
Hittanreformátus
Irodalom
3. óra
10:00 – 10:45
TestnevelésEgyházi énekMagyar nyelvVizuális kultúraMagyar nyelv
4. óra
11:00 – 11:45
MatematikaIrodalomTestnevelésVizuális kultúraTestnevelés
5. óra
11:55 – 12:40
Digitális kultúraMagyar nyelvÉnek-zeneNéptáncTechnika és tervezés
6. óra
12:55 – 1:40
KörnyezetismeretNapköziNapköziÉnek-zeneNapközi
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
3bOsztályfőnök: Vida Lajosné
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatIrodalomIrodalomÉnek-zeneTestnevelés
2. óra
9:00 – 9:45
IrodalomHittankatolikus
Hittanreformátus
MatematikaHittankatolikus
Hittanreformátus
Testnevelés
3. óra
10:00 – 10:45
Magyar nyelvMatematikaNéptáncMagyar nyelvIrodalom
4. óra
11:00 – 11:45
MatematikaVizuális kultúraTechnika és tervezésMatematikaMagyar nyelv
5. óra
11:55 – 12:40
TestnevelésVizuális kultúraKörnyezetismeretTestnevelésÉnek-zene
6. óra
12:55 – 1:40
Digitális kultúraNapköziNapköziNapköziNapközi
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
4aOsztályfőnök: Varga Tünde
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatMatematikaMatematikaEgyházi énekMatematika
2. óra
9:00 – 9:45
MatematikaIrodalomHittankatolikus
Hittanreformátus A
Digitális kultúraMagyar nyelv
3. óra
10:00 – 10:45
IrodalomHittankatolikus
Hittanreformátus
IrodalomIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
Irodalom
Környezetismeret
4. óra
11:00 – 11:45
Iny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
Irodalom
TestnevelésMagyar nyelvNéptáncÉnek-zene
5. óra
11:55 – 12:40
Ének-zeneMagyar nyelvTestnevelésTechnika és tervezésIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
6. óra
12:55 – 1:40
TestnevelésNapköziNapköziVizuális kultúraTestnevelés
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
4bOsztályfőnök: Skrlyik-Hammer Viola Gabriella
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
1. óra
8:00 – 8:45
ÁhítatMatematikaIrodalomTestnevelésMatematika
2. óra
9:00 – 9:45
MatematikaMagyar nyelvHittankatolikus
Hittanreformátus
IrodalomIrodalom
3. óra
10:00 – 10:45
Digitális kultúraHittankatolikus
Hittanreformátus
TestnevelésAngol Tehetség

Angol Kezdő

Angol Haladó
Magyar nyelv
4. óra
11:00 – 11:45
Angol Tehetség

Angol Kezdő

Angol Haladó
KörnyezetismeretTechnika és tervezésMagyar nyelvTestnevelés
5. óra
11:55 – 12:40
Ének-zeneTestnevelésVizuális kultúraMatematikaIny Tehetség
Iny Kezdő

Iny Haladó
6. óra
12:55 – 1:40
NéptáncNapköziÉnek-zeneNapközi
7. óra
2:00 – 2:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
8. óra
3:00 – 3:45
NapköziNapköziNapköziNapköziNapközi
5aOsztályfőnök: Moldvay Mónika
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HVizuális kultúraEgyházi énekMatematikaÉnekHittankatolikus
Hittanreformátus A
IrodalomTestnevelésAngol
KÁhitatIny Tehetség

Iny Kezdő
Dikinformatika
Téttechnika
Dikinformatika
Téttechnika
TestnevelésTörténelemAngol
SZTermészetIrodalomÉnekTestnevelésIny Tehetség

Iny Kezdő
Matematika
CSTestnevelésNyelvtanHittankatolikus
Hittanreformátus A
MatematikaTörténelemHon
PMatematikaIny Tehetség

Iny Kezdő
NyelvtanTestnevelésTermészetOsztályfőnökiÉnek
5bOsztályfőnök: Gabors REnáta
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HTermészetTörténelemIrodalomMatematikaHittankatolikus
Hittanreformátus B
Testnevelés
KÁhitatIny Tehetség

Iny Kezdő
ÉnekTestnevelésMatematikaNyelvtanAngol
SZNyelvtanMatematikaTestnevelésHonIny Tehetség

Iny Kezdő
Vizuális kultúra
CSMatematikaTestnevelésHittankatolikus
Hittanreformátus B
IrodalomÉnekTermészetAngol
PTörténelemIny Tehetség

Iny Kezdő
Dikinformatika
Téttechnika
Dikinformatika
Téttechnika
TestnevelésOsztályfőnökiÉK
6aOsztályfőnök: Rösnemé Telepoczki Márta
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HTestnevelésVizuális kultúraVizuális kultúraIrodalomTörténelemDikinformatika

Téttechnika
Dikinformatika

Téttechnika
KÁhítatTestnevelésTermészetIny Tehetség

Iny Kezdő
MatematikaAngol
SZDszHittankatolikus
Hittanreformátus A
MatematikaNyelvtanTestnevelésÉnekIny Tehetség

Iny Kezdő
CSMatematikaIrodalomTermészetHittankatolikus
Hittanreformátus A
TestnevelésAngol
PNyelvtanTestnevelésTörténelemIny Tehetség

Iny Kezdő
MatematikaOsztályfőnökiÉK
6bOsztályfőnök: Szinné Beskid Judit Éva
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HNyelvtanTermészetÉnekTestnevelésMatematikaVizuális kultúraVizuális kultúra
KÁhítatTestnevelésIrodalomIny Tehetség

Iny Kezdő
TörténelemAngol
SZMatematikaHittankatolikus
Hittanreformátus B
Dikinformatika

Téttechnika
Dikinformatika

Téttechnika
TestnevelésDSZIny Tehetség

Iny Kezdő
CSIrodalomMatematikaTestnevelésHittankatolikus
Hittanreformátus B
NyelvtanAngol
PTestnevelésTermészetMatematikaIny Tehetség

Iny Kezdő
TörténelemOsztályfőnökiÉK
7aOsztályfőnök: Darócziné Kozma Judit
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HMatematikaIrodalomIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
TestnevelésVizuális kultúraNyelvtan
KÁhitatFizikaTestnevelésIrodalomFöldrajzTörténelemAngol
SZHittankatolikus
Hittanreformátus
FöldrajzTestnevelésBiológiaNyelvtanMatematikaFizika
CSTörténelemMatematikaDik informatika

Tech technika
Dik informatika

Tech technika
Iny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
TestnevelésHittankatolikus
Hittanreformátus
Angol
PIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
MatematikaTestnevelésKémiaÉnekOsztályfőnökiÉK
7bOsztályfőnök: Ásvány Krisztina
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HHittankatolikus
Hittanreformátus
TestnevelésIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
TörténelemMatematikaBiológia
KÁhitatMatematikaTörténelemFöldrajzÉnekTestnevelésAngol
SZIrodalomFizikaKémiaTestnevelésDikinformatika
Téttechnika
Dikinformatika
Téttechnika
Vizuális kultúra
CSIrodalomFizikaNyelvtanMatematikaIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
Hittankatolikus
Hittanreformátus
TestnevelésAngol
PIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
NyelvtanFöldrajzMatematikaTestnevelésOsztályfőnökiÉnekkar
8aOsztályfőnök: Dani Melinda
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HMatematikaTáiFizikaIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
TestnevelésHittankatolikus
Hittanreformátus A
Angol
KÁhitatMatematikaTestnevelésNyelvtanIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
KémiaBiológia
SZOsztályfőnökiMatematikaVizuális kultúraVizuális kultúraIrodalomTestnevelésHittankatolikus
Hittanreformátus A
Angol
CSBiológiaMatematikaIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
NyelvtanKémiaTestnevelésFöldrajz
PFöldrajzIrodalomÉnekTáiInformatikaTestnevelésÉnekkar
8bOsztályfőnök: Czellahóné Viola Ágnes
1. óra
8:00 – 8:45
2. óra
9:00 – 9:45
3. óra
10:00 – 10:45
4. óra
11:00 – 11:45
5. óra
11:55 – 12:40
6. óra
12:55 – 1:40
7. óra
2:00 – 2:45
8. óra
3:00 – 3:45
HKémiaHittankatolikus
Hittanreformátus B
TestnevelésIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
NyelvtanÉnekAngol
KÁhitatBiológiaKémiaTáiIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
MatematikaTestnevelés
SZVizális kultúraVizális kultúraIrodalomMatematikaTáiHittankatolikus
Hittanreformátus B
TestnevelésAngol
CSFizikaFöldrajzIny Tehetség

Iny Kezdő

Iny Haladó
BiológiaNyelvtanMatematikaTestnevelés
PMatematikaInformatikaTestnevelésFöldrajzIrodalomOsztályfőnökiÉnekkar