Felső tagozat

ÓrákHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7. óraMoldvay Mónika
angol szakkör
6. b
6. terem
Moldvay Mónika
angol szakkör
6. a
6. terem
Holové Zsuzsa
magyar előkészítő
8. b
15. terem
Holové Zsuzsanna
magyar korrepetálás
6. b
15. terem
Majorné Deák Judit
magyar korrepetálás
6. a
16. terem
Czellahóné Viola Ágnes
matematika korrepetálás
5. a, 6. a
fejlesztő terem
Lehó Györgyi
matematika korrepetálás
5. b
4. terem
Kiss Gabriella
magyar korrepetálás
5. a
11. terem
8. óraMagyar József
képzőművész szakkör
felső tagozat
5. terem 14:14-16:15
Benkő Ákos
röplabda
5-8. évfolyam
tornaterem 15:00-16:30
Kiss Gabriella
magyar korrepetálás
7. a
11. terem
Gerencsér-Mód Julianna
bakancsos szakkör
felső tagozat
Bajor Zsuzsa
énekkar
felső tagozat
4. terem
Magyar József
média
7-8. évfolyam
5. terem 14:45-16:15
Dani Melinda
matematika szakkör
6-7. évfolyam
12. terem
Bajor Zsuzsa
musical szakkör
1-8. évfolyam
néptánc terem
Ásvány Krisztina
kézilabda
felső tagozat
15:00-16:30
Majorné Deák Judit
magyar korrepetálás
8. a
14. terem
Majorné Deák Judit
magyar korrepetálás
7. b
4. terem
Kiss Gabriella
magyar korrepetálás
5. b
4. terem
Kiss Gabriella
dráma
felső tagozat
12. terem
Rösnerné Telepóczki Márta
kommunikáció
5. évfolyam
4. terem
Bihariné Hartung Edina
informatika szakkör
felső tagozat
számítástechnika terem
Darócziné Kozma Judit
történelem szakkör
5-6. évfolyam
16. terem
Czellahóné Viola Ágnes
matek korrepetálás
6. b, 7. b
5. terem
Holové Zsuzsa
magyar korrepetálás
8. b
15. terem
Darócziné Kozma Judit
történelem szakkör
5-6. évfolyam
16. terem

Alsó tagozat

ÓrákHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
5. óraKazatsay Orsolya
angol szakkör
2. a
9. terem
Kazatsay Orsolya
angol szakkör
2. b
9. terem
6. óraMoldvay Mónika
angol szakkör
1. b 12:55-13:20
3. terem

angol szakkör
1. a 13:30-13:55
2. terem

Darócziné Kozma Judit
angol szakkör
3. a 12:40-13:10
3. terem

angol szakkör
3. b 13:10-13:40
1. terem

Kazatsay Orsolya
angol szakkör
2. a
10. terem
Kazatsay Orsolya
angol szakkör
2. b
10. terem
Kazatsay Orsolya
angol szakkör
2. a
10. terem
Moldvay Mónika
angol szakkör
1. b 12:55-13:20
13. terem

angol szakkör
1. a 13:30-13:55
2. terem

Szabóné Botka Irén
robotika szakkör
2. b
könyvtár
Ásvány Krisztina
sportjátékok
1. évfolyam
kézilabdapálya
Varga Tünde
mesetükör szakkör
3. évfolyam
3. terem
Kazatsay Orsolya
angol szakkör
2. b
9. terem
Szalontai Tünde
természetbúvár szakkör
2. a
udvar
7. óraBajor Zsuzsanna
énekkar
2-4. évfolyam
4. terem
Szabóné Botka Irén
robotika szakkör
3. a
könyvtár
Nagy-Lukács Katalin
észpörgető szakkör
4. b
8. terem
Ásvány Krisztina
sportjátékok
2. évfolyam
kézilabdapálya
Berta Viktória
kézműves szakkör
3-4. évfolyam
4. terem
Plugor Judit
néptánc szakkör
kiscsoport 1-2. évfolyam
néptánc terem
Szalontai Tünde
természetbúvár szakkör
2. b
udvar
Ásvány Krisztina
sportjátékok
3. évfolyam
kézilabdapálya
8. óraDarócziné Kozma Judit
angol szakkör
3. a 15:00-15:30
3. terem

angol szakkör
3. b 15:30-16:00
16. terem

Ásvány Krisztina
sportjátékok
4. évfolyam
Darócziné Kozma Judit
angol szakkör
3. a 15:00-15:30
3. terem

angol szakkör
3. b 15:30-16:00
16. terem

Bajor Zsuzsanna
musical szakkör
3-8. évfolyam
néptánc terem
du.Plugor Judit
néptánc szakkör
nagycsoport 3-8. évfolyam
néptánc terem
Berta Viktória
kézműves szakkör
3-4. évfolyam
4. terem
16:00-17:00