Idén ismét megemlékeztünk a Magyar népmese napjáról.
Bognár Andrea tanárnő az alsósokat hívogatta a könyvtárba, ahol az osztályokat meseolvasás várta Benedek Elek meséiből, volt vetítés a Magyar népmesék című sorozatból és mesekvíz is.
Az 1.b osztály napközis foglalkozásán készült fotók: