Bolyai Matematika Csapatverseny

“Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.”

Ebben a tanévben is megszerveztük iskolánkban a Bolyai Matematika Csapatverseny első fordulóját, mellyel sok tanulónak biztosítottuk, hogy kipróbálják tudásukat, csapatban dolgozhassanak. Az idén induló 12 csapat nagyon szép eredményt ért el.

Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a 7. a osztály tanulói, akik 50 indulóból az ötödik helyezést érték el. Szívből gratulálunk ennek a csapatnak, melynek tagjai: Fekete Balázs, Rösner Vilmos, Hajnal Krisztina és Siklodi Balázs.

Köszönjük minden résztvevő gyerek munkáját, további sikeres versenyzést kívánunk!

3. osztály 48 csapatból

12. hely Arany-csapat Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Koletár Vince
Ondrus Martin
Menczel Ferdinánd
Jene Máté
14. hely Kétszáz IQ Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Végh Anett
Keller Csilla
Surányi Samu
Szévald Péter
18. hely A négy alfa Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Ambrus Bálint
Skolnik Marcell
Szabó-Török Fülöp
Szöllősi Bálint
19. hely Maszat Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Erdélyi Dominika
Lukács Merse
Czabula Dominik
Talpai Norbert
30. hely Plussz-mínusz Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Fekete Márton Kristóf
Lévay Nimród
Nemeskéri-Kutlán Tímea
Homonnai Bianka

4. osztály 45 csapatból

15. hely Bolyi bója Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Márta Bence
Pető Nimród
Süveges Ákos
Kiss Linett
36. hely Matek-kommandósok Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Bánki Emma
Bulátkó Teodor
Tóth Teodóra
Dani Heidi

5. osztály 56 csapatból

30. hely Matekos zsenik Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Sándor Kamilla
Szűcs Bettina
Mihály Gergő
Fekete Anna Rita
52. hely Champions Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Fekete Zalán
Molnár Regina
Szabó-Török Ferenc
Koponyás Vince

6. osztály 63 csapatból

34. hely Matekosok köre Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Al-Eid Olívia
Baranyi Anna
Bizony Hanna
Nemeskéri-Kutlán Anikó

7. osztály 50 csapatból

5. hely Monkes Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Fekete Balázs
Rösner Vilmos
Hajnal Krisztina
Siklodi Balázs

8. osztály 44 csapatból

15. hely SzenczEinstein Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Budapest XVIII.
Faragó Liza
Fülöp Kinga Magdolna
Hosszú Csilla
Karácsony Szófia