Pünkösdi áhítatok
Isten lelke egységre hoz minket!
Az idén a fenti mottó alapján tartotta meg Tokodi Konrád iskolalelkész a pünkösdi áhítatokat az iskola diákjainak és tanárainak a templomban.
Először az elsős és másodikos tanulók, majd a 3. és 4. évfolyamok diákjai és végül a további felsőbb osztályok következtek.
Mind a három áhítat „előkészítéseként” a diákok – a hittantanárok vezetésével – a hét hittanóráin ezzel a mondattal foglalkoztak a pünkösd eseményeinek tükrében.
Lezárásként, az áhítat részeként minden osztály hozzájárult ahhoz, hogy az egység munkálásának ajándékait összegyűjtsük. Ez kifejeződőtt egy közös pünkösdi láng „életrehívásával” is.













