Pünkösdi sokadalom
A pünkösdöt megelőző pénteken tartottuk meg a hagyományos alsós napközis pünkösdi délutánunkat.
A hét minden napján az ünnephez kapcsolódó népi hagyományokkal foglalkoztunk és ennek lezárásaként került sor a teljes alsó tagozat napköziseinek részvételével a pünkösdi sokadalomra.
Először volt a 3. osztályosok által előadott királynéjárás, majd a jelölt fiúk játékos, ügyességi feladatokkal küzdöttek meg a pünkösdi királyválasztáson.
A pünkösdi király idén Kovács Örs Levente 4.a osztályos diák lett.
Közös tánc és éneklés zárta a mulatságot és egyéni napközis foglalkozás keretében kézműveskedéssel fejezték be a délutánt a napközisek és tanítóik.




















