Sikeres fizikusaink

A Jármezei Tamás Fizika Emlékverseny döntőjén, amelyet a Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium rendezett Rösner Katalin (7.a) 1. helyezést és Kiss-Bálint Zsombor (7.a) 2. helyezést ért el. A versenynapon a jelenlévő diákok Härtlein Károly fizikus előadását hallgatták meg.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáruknak, Szinné Beskid Juditnak az elért sikerhez!