Zsoltáréneklő verseny
Az idei tanévben is nagyon vártuk az országos zsoltáréneklő versenyt, melyet minden évben itt Budapesten, a Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskolában rendeznek meg. Az idei, 30 éves jubileumi alkalomra hét szenczis diák készült heteken keresztül. A két, korcsoportonként más-más zsoltár mellett, mindenkinek vinnie kellett egy szabadon választott éneket is a református énekeskönyvből.
A verseny jelentőségét mutatja az is, hogy 44 iskola indított tanulókat ezen a versenyen, több mint 150 versenyzővel.
Iskolánk csodás hangú gyermekei ügyesen képviselték iskolánkat a megmérettetésen.
Szabó Lilla 3.b osztályos tanuló a korcsoportjában 1. helyezést ért el.
Ezúton is szívből gratulálunk neki!
További eredmények:
Guti Miléna 2.b ezüst minősítés
Tóth Tamás László 4.a arany minősítés
Gulyás Zoé Lara 5.b ezüst minősítés
Faludi Kata 6.b ezüst minősítés
Bakró Boglárka Judit 7.a arany minősítés
Fekete Anna Rita 8.b ezüst minősítés
Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját!





